KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13073531
nr 1307 3531
Laila Prytz
(f. 1907), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad. 10x6 cm ca
Laila Prytz, svensk målare född i Gällivare 1907.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:06:51
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)